Anthony Joshua odhalil, jaké tři zápasy v roce 2023 by rád stihl

Anthony Joshua odhalil, jaké tři zápasy v roce 2023 by rád stihl

Anthony Joshua se chystá na velký comeback, kterým hodlá potvrdit, že stále patří na špičku těžké váhy. Za soupeře si vybral naprostá zvířata.

Podstatné je sebevědomí a právě to hodlá „AJ“ budovat tak, že si na začátek dá nějaký lehčí souboj. Jak potvrdil, zkusí nejprve nějakého v žebříčku níže postaveného boxera, ale potom hned půjde na jednoho z dvojice Deontay Wilder – Dillian Whyte. A pokud se mu plány vydaří, závěr roku 2023 bude náležet duelu s Tysonem Furym.

„Předpokládám, že nyní Tyson Fury půjde na Oleksandra Usyka, takže se prozatím na Tysona nesoustředím, ale určitě ten zápas s ním chci. Očekávám, že to bude vypadat tak, že si dám jeden fight na jaře, potom půjdu na Deontaye Wildera, jestli to vyjde, a když ne, tak zkusím Dilliana Whyte, a nakonec budu chtít Furyho. Jsem tu kvůli těm největším fightům,“ sdělil Joshua pro iD Boxing.

„Po těch prohrách s Usykem to pro mě není snadné, zejména tu druhou porážku pořád skousávám, ale vím, že mám ještě příležitost dokázat, že jsem nejlepší a že se mohu stát nezpochybnitelným šampionem. Takový je můj cíl a za tím si půjdu,“ podotkl Joshua, který byl před třemi lety považován za absolutní jedničku těžké váhy. Dnes už mu však tolik lidí nevěří, ale kdoví, třeba nás ještě překvapí ...