Attilovi premiéra v boxu vyšla, Kincla přeboxoval. Co bude příště?

Attilovi premiéra v boxu vyšla, Kincla přeboxoval. Co bude příště?

Attila Végh se po delší době vrátil do boje, vyzkoušel si klasický box. Příště se možná utká se svým dávným rivalem, hlavní zápas ale obstarají rappeři.

Attila Végh původně plánoval uzavřít zápasovou trilogii s bývalým kolegou z Bellatoru Emanuelem Newtonem. Ten byl ale pár dní před plánovaným boxerským duelem pozitivně testován na covid a musel odstoupit. Stejně pak dopadl i nejmenovaný náhradník, kterého měli organizátoři premiérového galavečera Fight Night Challenge v záloze. Na Štědrý den tedy zkusili zavolat Patriku Kinclovi a český bojovník neváhal. Na vážení ale přiznal, že mu výlet do Brna musela nejprve posvětit manželka. Na poslední chvíli musel dokonce shánět některou povinnou výbavu, včetně boxerského suspenzoru či bot.

Mnozí tipovali, že bude na Attilu ztrácet váhově, to se ale nepotvrdilo. Patrik totiž navážil 97,6 kg, tedy o 100 gramů více než slovenská legenda. Výškové centimetry však v boji hrály důležitou roli. Český bojovník se snažil vzdálenost zkracovat jen na dobu nezbytně nutnou pro útok, a pak zase unikal do vzdálenosti. Jindy pro jistotu boj svázal do klinče a počkal na rozhodčího ...