Bouřlivák Mike Perry opět úřadoval v boxu bez rukavic, bývalého kolegu z UFC poslal za necelou minutu do důchodu

Bouřlivák Mike Perry opět úřadoval v boxu bez rukavic, bývalého kolegu z UFC poslal za necelou minutu do důchodu

V UFC se mu sice moc dobře nevedlo, v boxu bez rukavic ale září. Mike Perry přidal o víkendu další rychlé vítězství do sbírky.

Američan Mike Perry sice patřil mezi výrazné postavy už během působení v UFC, výsledkově se mu tam ale vůbec nedařilo a dokázal vyhrát jen 7 z 15 zápasů. Následně se ale v roce 2021 upsal organizaci Bare Knuckle FC a v boxu bez rukavic ze sebe udělal opravdovou hvězdu. Jako by se totiž pro tenhle brutální sport narodil, o víkendu si tam připsal už páté vítězství, když šampion střední váhy Thiaga Santose poslal k zemi za necelou minutu. Brazilec se sice nakonec zvedl, motal se ale natolik, že jej rozhodčí raději odmával. Jelikož se ale zápas odehrál ve vyšší váze, šampionský pás nebyl v sázce.

Perry nicméně po Eddiem Alvarezovi a Luke Rockholdovi rozšířil svou sbírku o skalp dalšího veterána UFC. "Byl to můj zatím nejlehčí zápas, přesně tak, jak jsem říkal. Jsem nezpochybnitelný král holých kloubů. Číslo jedna napříč vahami, k čertu se všemi, co si myslí něco jiného," radoval se po pátém vítězství ...