Boxerská pohádka skončila! Joshua Ngannoua brutálně knockoutoval už ve druhém ko

Boxerská pohádka skončila! Joshua Ngannoua brutálně knockoutoval už ve druhém ko

Hlavní zápas boxerského galavečera v Saudské Arábii mezi dvěma bývalými šampiony ve svých sportech pro sebe rozdílem třídy urval Anthony Joshua.

Bývalý šampion těžké váhy UFC Francis Ngannou se po nepříliš přátelském odchodu z této organizace sice upsal konkurenční PFL, jeho hlavní cíl byl ale zkusit si zápas mezi čtyřmi provazy a s trochou štěstí se poté i etablovat ve světě elitního boxu. A nezačal vůbec špatně, když v říjnu ve velmi těsném zápase sice nestačil na Tysona Furyho, současného šampiona organizace WBC, ale dokázal ho poslat na zadek a dokonce nebylo málo odborníků, kteří kamerunského Predátora viděli celý fight vyhrát.

Pomiňme poměrně jasný fakt, že Fury zápas nejspíše ohromně podcenil, protože ve svém prvním profesionálním boxerském utkání svést vyrovnaný souboj s jedním z nejlepších rohovníků světa byl a nadále bude ohromný úspěch. Francisův apetit v boxu tak pořádně vzrostl, společně s jeho cenou na trhu, a tak dostal dnes v noci příležitost rozdat si to s dalším boxerským velikánem, bývalým šampionem a olympijským vítězem Anthonym Joshuou ...