Brutální KO! Thajský bojovník Rittewada po zápase netušil, kde je

Brutální KO! Thajský bojovník Rittewada po zápase netušil, kde je

Thajský box je tvrdý sport, stačí malé zaváhání a probudíte se až v šatně. Na akcích ONE Championship o takové situace nouze nebyla.

Organizace ONE Championship dělá v posledních letech radost všem milovníkům thajského boxu. Postupem času totiž do svých řad získává ty nejlepší bojovníky z celého světa, zejména pak elitní Thajce. Jednou z posledních akvizic byl Rittewada z věhlasného gymu Petchyindee, který byl ve své domovině za hvězdu, ve světě ho ale znali víceméně jen skalní fanoušci Muaythai.

Ve ONE si řekli, že nebudou ztrácet čas a tehdy 25letého Rittevadu předhodili rovnou prvnímu muži ve váhové kategorii do 65,8 kg – Saemapetchovi z týmu Fairtex. Byl to doslova křest ohněm a "nováček" se hned v prvním kole přesvědčil o tom, že krýt údery v malých rukavicích je o dost náročnější než v klasických boxerkách. Brzy přišlo první počítání, Rittewadova brada ale tvrdý hák vydržela a i když se zdálo, že tahá za kratší konec provazu, ve druhém kole parádním loktem rozsekl Sameapatchovi obočí takovým způsobem, že rozhodčí zápas raději ukončil ...