“Budu tě zesměšňovat před celou O2 arenou,” řekl Vémola Marpovi a nabídl sázku

“Budu tě zesměšňovat před celou O2 arenou,” řekl Vémola Marpovi a nabídl sázku

Marpo s Karlosem Vémolou absolovovali úplně poslední výměnu názorů, příště se potkají až na váze. Co se podle nich bude dít mezi 16 provazy?

“Terminátor” usedl na židličku, aby se pod dohledem Ondřeje Novotného naposledy pustil do diskuze s muzikantem Otakarem Petřinou. I tentokrát zabředli do klasických tématických okruhů, na přetřes znovu přišel Vemolův box, které podle Marpa není ani pěkný na pohled, ani příliš funkční. “Myslím si, že není efektivní, protože tou rukou žádný KO nepadlo.” Marpo zmínil, že Karlos za svou profesionální kariéru nasbíral téměř 40 zápasů, ani tak ale nedošlo na žádný knockout. “Z toho s prominutím h*vna, co jsem nasbíral, mám aspoň 3 knockouty” doplnil. Přiznal ale, že jde o zářezy z období před zhruba patnácti lety, kdy boxoval ve váze do 67 kilogramů. “Ale teď jsem na tom jinak. Brutálně jsem zapracoval na pohybu, na rukou, nabral jsem nějakou sílu, dynamika mi zůstala,” řekl s tím, že to vše Karlos pocítí na vlastní kůži. “Mám se bát toho, že před 15 lety knockoutoval 60kilového frajera. Co ti na to mám říct?” kontroval Vémola.

“Terminátor” sice uznal, že má Marpo v postoji víc zkušeností, znovu ale poukázal na zásadní rozdíly. “Není to žádný boxerský šampion, je to diskoboxer, hobík. Já jsem profesionál, nemůžu si dovolit s ním prohrát.” Karlos je přesvědčen, že na Marpa dopadne tíha okamžiku, ztratí hlavu a přestane vnímat své trenéry, čehož bude chtít využít. Petřina ale namítl, že pod tlakem bude hlavně Karlos, protože vůbec poprvé nastoupí se zpěvákem. “Jestli na tebe ty nervy také nedolehnou, protože prohrát se zpěvákem, to by podle mě bylo fakt na h*vno. To je pak na ukončení kariéry.” ...