Další pokus o restart skomírající kariéry. Badr Hari se o víkendu vrátí do ringu proti nečekanému soupeř

Další pokus o restart skomírající kariéry. Badr Hari se o víkendu vrátí do ringu proti nečekanému soupeř

Před lety patřil Badr Hari k nejobávanějším kickboxerům, jenže ta doba už je dávno pryč. Horkokrevný Marokánec se ale ani po sérii neúspěchů nevzdává a o víkendu znovu vstoupí do ringu.

O velký návrat na scénu se Hari pokusil v roce 2016, pod hlavičkou prestižní GLORY se utkal s „králem kickboxu“ Rico Verhoevenem. Ve vyhroceném zápase se nakonec ve druhém kole vzdal kvůli zranění ruky. Následně sice dokázal vyhrát nad Hesdym Gergesem, ale vzápětí vyšlo najevo, že oba využili zakázané látky a výsledek byl anulován.

Marokánec ale stále platí za obrovskou hvězdu, takže jakmile mu vypršel trest za doping, dostal šanci na odvetu s Verhoevenem a to dokonce o titul. Šampiona sice poslal dvakrát k zemi, ale ve třetím kole si poranil kotník a byl konec. Smůla pokračovala i pak. Benjamin Adegbuy se sice pod Hariho kanonádou ve druhé rundě doslova roztančil, ale zachránil ho konec kola. Do poslední tříminutovky Hari naskočil s tím, že vítězství na body nebere, ihned ale sám inkasoval a v zoufalosti se dokonce vrhl po jakémsi takedownu (v kickboxu samozřejmě nedovoleném). Po druhém počítání o pár sekund později už v sobě nenašel srdce pokračovat ...