Deontay Wilder uvedl, kdo je jeho vysněný soupeř

Deontay Wilder uvedl, kdo je jeho vysněný soupeř

Vracející se Deontay Wilder si pro další část své kariéry vytyčil nový cíl. Takový, který z něho stále může ještě udělat jedničku těžké váhy boxu.

Bronzový Bombardér má na 15. října domluvený zápas s Robertem Heleniusem. Podaří-li se mu uspět, dostane se do semifinále turnaje, který vymyslel sám prezident federace WBC Mauricio Sulaiman. Připomeneme, že prvním semifinalistou je Andy Ruiz, který nedávno přemohl King Kong Luise Ortize.

V samotném finále bude na celkového vítěze čekat boj o titul se šampionem Tysonem Furym. To znamená, že pokud si Deontay nyní na konto připíše dvě výhry v řadě (první nad Heleniusem a druhou nad Ruizem), dočká se proti svému britskému sokovi čtvrté šance. A právě po ní nejvíce prahne.

„Nerad to přiznávám, protože toho člověka nemám rád, ale pouze výhra nad Furym pro mě má nějaký význam. On a já jsme dvě nejlepší těžké váhy světa, dokážeme porazit každého. Protože jsem s ním ale prohrál, proto je pro mou kariéru a můj odkaz důležité, abych to napravil,“ pronesl Wilder v interview pro Sky Sports ...