Horečka dengue zhatila očekávanou odvetu, šéf ONE namísto ní vymyslel superfight šampionů o titul v kickboxu

Horečka dengue zhatila očekávanou odvetu, šéf ONE namísto ní vymyslel superfight šampionů o titul v kickboxu

Šéf organizace ONE Championship neváhal, a když mu nemoc překazila plány na uspořádání odvety, vymyslel pohotově superfight šampionů.

Brit Jonathan Haggerty patří k nejvýraznějším thaiboxerům v organizaci ONE Championship. Poprvé na sebe výrazně upozornil před čtyřmi lety, když s pouhými 13 profi zápasy na kontě doslova vyškolil mnohem zkušenějšího Thajce Sama-A a stal se šampionem muší váhy. O pás ale následně přišel v památné bitvě s tvrďákem Rodtangem a vyzrát na něj nedokázal ani v odvetě. 

Letos v dubnu se ale na trůn vítězoslavně vrátil, byť ve vyšší váhové kategorii, když v závěru prvního kola knockoutoval nejdéle vládnoucího šampiona ONE, thajského fightera Nong-Oa (7 úspěšných obhajob). Že to nebyla náhoda, měl Haggerty prokázat v odvetě. Na tu ale teď bohužel nedojde. Šéf organizace Chatri Sityodtong totiž na poslední tiskovce prozradil, že ex-šampiona skolila horečka dengue a je momentálně na jednotce intenzivní péče. Dokonce prý šlo o život, ale to nejhorší má prý snad Nong-O za sebou ...