Jak na tom jsou Marpo a Vémola aktuálně s váhou?

Jak na tom jsou Marpo a Vémola aktuálně s váhou?

Boxerský galavečer Oktagon Underground se nezadržitelně blíží a protagonisté hlavního zápasu pracují na váze. Oba zvolili diametrálně odlišný způsob.

Psal se konec roku 2018, když Marpo boxoval s Rytmusem v pražské O2 aréně. Na stejné akci tehdy zápasil i Karlos Vémola, který se po vítězství chopil mikrofonu a českého muzikanta v dlouhém proslovu vyzval.

"Kdykoliv mi hater řekne, že něco nedokážu, tak budu tvrdě makat, protože tvrdá dřina porazí talent, a pro svoje fanoušky to doručím. Jeden z těch haterů byl taky Marpo, říkal, že nejsem komplexní fighter, že nedokážu porazit Kincla a stejně jsem ho porazil. Takže, jestli si Marpo myslí, že nejsem komplexní a že neumím postoj, tak do té 82 shodím taky a pokud se mu dneska podaří dostat přes Rytmuse, tak mu namlátím. Ale on výzvu od opravdovýho zvířete nikdy nepřijme, jenom od kluka, kterej ještě nikdy nezápasil a to je Rytmus, tak doufám, že mu všichni budete fandit. A jestli se přes něj náhodou dostane, tak Marpo, 82 kilo, v ringu, kickbox box, co chceš, já jsem ready," řekl tehdy Terminátor ...