Koncerty jsou horší než boxerské sparringy, tvrdí Marpo. Jak to má s alkoholem?

Koncerty jsou horší než boxerské sparringy, tvrdí Marpo. Jak to má s alkoholem?

Marpo je nyní v přípravě na další boxerský duel, zároveň ale vyrazil na speciální klubové turné, do kterého rovněž vkládá obrovské množství energie. Jak to celé zvládá?

Za necelý měsíc se organizace RFA přesune do Prahy, kde uspořádá již sedmý číslovaný turnaj. O zlatý hřeb večera se postará rapper Marpo a slovenský MMA veterán Ilja Škondrič. Oba se potkali v pořadu Real Card, kde si před chystaným soubojem vyměnili pár názorů. Marpo při této příležitosti krátce zavzpomínal na časy, kdy nepřicházelo v úvahu, aby si vybíral soupeře. Byl hlavně rád, že bude mít zápas, příliš neřešil, kdo se proti němu postaví. A podobně přistupuje k nabídkám i nyní. “Já to zase tolik neřeším. Není to hlavní zápas v UFC.” Přiznal ale, že by si také chtěl zkusit zaboxovat s někým, kdo nebude spoléhat na markantní rozdíl ve váze. “Dejte mi už nějakého soupeře, co má 80 kilo.”

Hlavní tvář Octagon Fighting Academy se svou váhou nijak netají. Ilja prozradil, že během prvního staredownu měl 106 kilogramů. To už ale dávno neplatí. “Zhubnul jsem až na 94, ale nechci se moc trápit, takže teď mám zhruba 100 kilo. Pomaličku to půjde na těch 90, u mě ale nebude nějaké velké nabírání, protože by to nebylo seriózní,” řekl s ohledem na možnosti svého soupeře. “V zápase budu mít maximálně 92 kilo,” slíbil.Jedna z otázek od moderátora Jakuba Kotka mířila na přípravu na straně Marpa. Ten se teď totiž nevěnuje výhradně boxu, jelikož má s kapelou do konce roku naplánovanou koncertní šňůru. Rázně ale odmítl, že by přehnaně holdoval alkoholu. “Před koncertem si dám třeba dva panáky, ale vždyť víš, jak naše koncerty vypadají. Já tam spálím 1000 kalorií. Ve finále je to pro mě horší než ten box, protože řveš, mlátíš hlavou, skáčeš a běháš. Pro mě je to reálně horší, víc namáhavé. Jsem pak víc dobitý než po sparinzích. Já vím, že to zní fakt divně, ale je to tak.”Zkrátka se držel i během přípravy na zápas s Karlosem Vémolou. Marpo dokonce naznačil, že si “Terminátor” užíval mnohem víc než on. “Ve finále mi někdo říkal, že viděl ještě během přípravy Karlose vylézat z Golfáče nam**anýho na h**na v šest ráno,” prozradil. “To já v šest ráno vstával na trénink.” ...