Na prohře nevidím nic špatného, říká neporažený Sivák před titulovým zápasem

Na prohře nevidím nic špatného, říká neporažený Sivák před titulovým zápasem

V sobotu poznáme prvního šampiona organizace RFA. Vašek Sivák je přesvědčen, že opasek získá právě on, případné porážky se ale nebojí.

Sobotní turnaj v hale Královka měl původně vypadat úplně jinak, koncem minulého týdne bohužel odpadlo několik hlavních tahounů včetně Sebastiána Fapša, Matěje Kozubovského a také Marpa, jenž se měl postarat o hlavní zápas. Matchmaker Martin Vodecký tedy musel rychle kouzlit, aby kartu zachránil. Nakonec vyčaroval titulový zápas mezi Vaškem Sivákem a Patrikem Záděrou. A právě Sivák si mne ruce, jelikož se může stát historicky prvním šampionem této organizace. “Chci zápasit, miluju zápasení. A také to, že budu prvním držitelem titulu RFA,” řekl v pořadu RFA News. “Bad Boy” na rovinu přiznává, že pokud by nešlo o pozici šampiona, pak by pro něj souboj se Záděrou tolik atraktivní nebyl. Mezi řádky lze také vyčíst, že se Boris Marhanský pořádně plácl přes kapsu, aby hvězdu domácí scény zaplatil. “Kdyby to nebylo o titul, tak to asi není moc zajímavá nabídka. Jak jsem říkal - RFA si může dovolit zavolat mi týden před zápasem a dát mi takovou nabídku. A já ji prostě přijmu. Proč ji přijímám, si už lidé asi domyslí.”

Je dobře známo, že se nyní na Siváka stojí dlouhá fronta. Vyzyvatelé se na něj lepí při každé příležitosti, naposledy ...