Na sobotním turnaji organizace PML se představí i Matouš Kohout, ze soupeře ale radost nemá

Na sobotním turnaji organizace PML se představí i Matouš Kohout, ze soupeře ale radost nemá

Praha bude zítra patřit postojářům. Uskuteční se další turnaj organizace Professional Muaythai League, který se opírá o přední jména domácí scény. Chybět nebude ani Matouš Kohout.

“Vrátil jsem se do starých kolejí, v thaiboxu jsem měl za měsíc i čtyři profesionální zápasy. Když Ondra Novotný v televizi komentoval turnaje, tak sám říkal, že není turnaj, kde by nebyl Kohout,” řekl se smíchem elitní český postojář v rozhovoru pro PML. Koncem minulého týdne přijal nabídku na záskok za nemocného Iva Crháka, v sobotu prověří mladého Ondřeje Malinu, aktuální jedničku organizace ve váze do 80 kilogramů.

“Mighty rooster” v poslední době využívá popularity MMA, v Oktagonu udělal několik pěkných zápasů. Ty ho přivedly k obrovské výzvě v podobě Mateusze Legierskiho, s nímž se utkal na Štvanici, na někdejšího šampiona lehké váhy ale nestačil. Do boje s Malinou nastoupí po dvou týdnech od zápasu v rámci galavečera Noc Bojovníků, kde si poradil s Bernardem Plavcem (thaibox v malých rukavicích). “Užil jsem si to. Nemusel jsem shazovat, zazápasil jsem si a nic mi nebylo,” vzpomněl na akci v Dobříši. Tehdy si řekl, že by v postoji mohl nějaký čas zůstat ...