Nestárnoucí Sexyjama se vrací, v zápase podle speciálních pravidel se postaví elitnímu kickboxerovi

Nestárnoucí Sexyjama se vrací, v zápase podle speciálních pravidel se postaví elitnímu kickboxerovi

Organizace ONE Championship míří do Japonska, a tak povolala populárního Japonce Jošihira Akijamu, který je u nás znám spíše pod přezdívkou Sexyjama.

Japonsko má v bojových sportech dlouhou tradici a prosadit se na tamější scéně vedle zavedených organizací jako RIZIN, K-1 či RISE není snadný úkol. Asijský gigant ONE Championship krom skvělých zápasů pro fajnšmekry vsadil také na domácí hvězdy. V hlavním zápase večera si premiéru pod jejich hlavičkou odbyde Takeru Segawa, jeden z nejlepších kickboxerů posledních let. Ten se měl původně utkat s thajským tvrďákem Rodtangem, namísto něj ale nakonec vyzve rovnou thajského šampiona Superleka.

Ještě víc ale v Japonsku rezonuje nově přidaný zápas podle speciálních pravidel, kdy první kolo bude box, druhé Muaythai a poslední komplet MMA. To je ale vedlejší, hlavní je to, že do něj nastoupí Jošihiro "Sexyjama" Akijama, který tam a v sousední Jižní Koreji (jedná se o etnického Korejce) platí za obrovskou hvězdu a pravidelně se objevuje v nejrůznějších reality show ...