PML v sobotu korunuje prvního šampiona a v ringu uvidíme i Moniku Chochlíkovou

PML v sobotu korunuje prvního šampiona a v ringu uvidíme i Moniku Chochlíkovou

Organizace Professional Muaythai League přinese již tuto sobotu 11. června svůj třetí turnaj. A že se bude na co dívat, z hlavního zápasu vzejde první šampion, v ringu uvidíme i Moniku Chochlíkovou.

Po Trenčíně a Žilině se organizace PML chystá vstoupit také do Česka. Do Brna si na tuto sobotu promotéři přichystali 11 zápasů podle pravidel thajského boxu. Publikum rozehřejí začínající bojovníci Marchesini a Šlesárik ve váze do 70 kg. Po nich do ringu nastoupí dvě sympatické slečny, které se dobře znají ze společných tréninků a tak trochu klamou tělem, protože v ringu do toho umí vlétnout. "Tentokrát si místo na kávičku odskočíme do ringu," říká k zápasu s nadsázkou Marcela Šafránová z Muaythai Olomouc. Ta naposledy na domácí půdě neustálým tlakem totálně přejela zkušenou Rakušanku Ninu Scheucher a jasně ukázala, že míří hodně vysoko. Veronika Matzeková z pražského X-gymu, která mezi profesionálky přestoupila teprve nedávno, má před sebou pořádnou výzvu.

Zajímavý bude i další zápas z prelims části - souboj dvou ortodoxních thaiboxerů Richarda Fleischera (Jetsaam gym Brno) a Jiřího Páva (X-gym Praha), kteří se už v ringu PML ukázali. V tomhle zápase rozhodně nebude nouze o lokty, kolena do hlavy a klinče ...