Patří mezi elitu a nebojí se to osolit za miliony! MMA zápasníci a boxeři milují sázení

Patří mezi elitu a nebojí se to osolit za miliony! MMA zápasníci a boxeři milují sázení

Lidé rádi sázejí na slavné bojovníky a přiznejme si, že vstup do ringu je pro ně sám o sobě hazardem. Věděli jste ale, že někteří boxeři a MMA zápasníci se sami rádi oddávají hazardu?

Bývalý mistr světa v lehké váze z Rhode Islandu rád navštěvoval kasina, kde na pokerových stolech uzavíral šestimístné sázky. Vinnie se však dostal do problémů se zákonem, když v jednom lasvegaském kasinu vypsal neplatné šeky. Hodně peněz také investoval na burze, což vedlo k jeho obrovskému zadlužení. Jeho potíže se přičítají jeho nedostatečnému hospodaření s penězi, protože většinu peněz utratil sázkových kancelářích.

Tyson Fury je hazardní hráč a v Las Vegas využije téměř každou příležitost k hazardu. Miluje automaty i kurzové sázení. Často si vsadit i na sebe nebo své kamarády za miliony dolarů. Nejlepším příkladem je zápas s Otto Wallinem.

Bývalý šampion UFC v pérové a lehké váze Conor McGregor je mnohem víc než průměrný sportovec. Hodně chodí ven, pije whisky, vyvolává kontroverze a dělá vše pro to, aby upoutal pozornost veřejnosti. Kasino a hazardní hry odpovídají jeho životnímu stylu a on si nikdy nenechá ujít příležitost navštívit nějakou hernu. Kromě toho McGregor již několik let inzeruje stránky s hazardními hrami ...