Peňáz: Já jsem MMA fighter, tak proč bych šel s Čepem v boxu?

Peňáz: Já jsem MMA fighter, tak proč bych šel s Čepem v boxu?

Matěj Peňáz se brání nařčení, že se úmyslně vyhnul souboji s Vlastou Čepem, který jej nyní vybízel na duel v boxerském ringu.

Situace se opět trochu zamotala, ale mohla za to nečekaná zranění a nemoci, kterých je v posledních týdnech nejen na tuzemské scéně opravdu hodně.

Karlose Vémolu trápí zánět, Patrika Kincla loket, Patrika Rytmuse Vrbovského pro změnu nějaká chřipka. Hlavní zápasy blížících se eventů se tak zkomplikovaly, že byli promotéři nuceni sahat k náhradním řešením. Jednu takovou představuje dvojice Gábor Boráros a Václav Mikulášek, kteří se spolu utkají pod taktovkou boxerských pravidel na Oktagonu 38. A v jejich šlépějích mohla jít i dvojice Vlasto Čepo – Matěj Peňáz. Druhý jmenovaný ovšem odmítl. Proč?

„Čepo má momentálně zraněné koleno, a tak mi Ondra (Novotný) nadhodil, že bychom si to mohli dát v klasickém boxu… To ale není nic pro mě, já se připravuju na MMA kariéru, tak proč bych chodil v boxu? Já si buduju MMA kariéru, chci v ní udělat další krok, proto je pro mě lepší jít MMA zápas,“ řekl Peňáz v sérii Na Dohled ...