Pokud Fury nebude k dispozici, dám šanci Wilderovi, plánuje Usyk

Pokud Fury nebude k dispozici, dám šanci Wilderovi, plánuje Usyk

Oleksandr Usyk má před sebou velké plány. Podruhé porazit Joshuu a potom sjednotit všechny prestižní pásy. Bude to proti Furymu či někomu jinému…?

Tyson Fury je stále šampionem těžké váhy WBC, ovšem kdyby se náhodou stalo, že vážně skončí, bojoval by o uvolněný pás Deontay Wilder. Proti komu, to se zatím neví, každopádně je Wilder prvním jménem, které přijde do úvahy, kdyby se titul uvolnil.

„Je mi jasné, že Joshua do odvety udělá několik změn, a proto musím být připravený. Podobně se hodlám přizpůsobit i já. Chci, aby AJ věděl, že nebude čelit stejnému soupeři, jakému čelil v první bitvě,“ informoval Usyk, který už teď podle všeho disponuje vítěznou mentalitou.

„Jakmile ty pásy obhájím, budu usilovat o historický zápis. A toho docílím pouze tak, že se střetnu s šampionem těžké váhy WBC… Kdo jím bude? Počítám, že Tyson Fury, ale kdyby se náhodou svého pásu vzdal, vyzvu Deontaye Wildera. Vím o něm, že je první v pořadí, kdo o ten titul bude bojovat. A já osobně stále Deontaye považuji za vážnou hrozbu,“ rozpovídal se Usyk ...