Pro Mikuláška mám slabost, ale už mě se*e. Boráros je král, hodnotí boxerský duel Novotný

Pro Mikuláška mám slabost, ale už mě se*e. Boráros je král, hodnotí boxerský duel Novotný

Vašek Mikulášek a Gábor Boráros měli svou přítomností na turnaji Oktagon 38 divákům nahradit zrušený duel mezi Patrikem Kinclem a Karlosem Vémolou. Fanoušci v sále ale spokojeni příliš nebyli a rozhněvaný byl i sám promotér Ondřej Novotný na tiskové konferenci.

Vrchní boss organizace sice nemluvil o reakci fanoušků, zato se však vyjádřil k faulům, kterých se dopustil jindy kontroverzní bijec Vašek „Baba Jaga“ Mikulášek. Ten v jeden moment udeřil svého slovenského soupeře po přerušení boje, čímž překlenul veškeré hranice férovosti.

„Tyhle fauly byly fakt na hovno,“ sdělil Novotný. „Vašek mě s tím už fakt sere, ale mám pro něho vlastně nějakou slabost… Gábor je prostě král, že to takhle všechno zvládá. Klidně si mohl sednout na zadek a říct, že na to m*dá a končí. On to však neudělal, i když dostal regulérní tvrdou zadní,“ pověděl.

„Vašek to přehání, budu si s ním o tom muset seriózně pohovořit. Ten úder byl úplně zbytečný, zejména v takovémto zápase. Navíc toho tam bylo více, například to naskočené rameno…,“ neuniklo Notovnému, jenž z toho ještě vyvodí následky ...