Siváka vyzval v ringu Soquessa! Místo zápasu se dočkal urážek a napadení

Siváka vyzval v ringu Soquessa! Místo zápasu se dočkal urážek a napadení

Sportovně to byl rozhodně vrchol celého večera. Václav Sivák předvedl opět další ze skvělých výkonů a dokázal, proč je považován za nejlepšího bojovníka v postojových sportech, kterého československá scéna může nabídnout.

Uznání rozhodně zaslouží i Vlado Lengál, který měl třetí zápas během měsíce, a navíc opět na brutální short notice. Bohužel, to, co si bude většina diváků pamatovat nejlépe, se odehrálo až po závěrečném gongu třetího kola.

Bezprostředně po ukončení zápasu do ringu nastoupil Kelvin Soquessa, což Vaška očividně dost rozladilo. Než stihl mladý boxer z Kutil Gymu cokoli říct, přilétla mu od Bad Boye jedná výchovná pravačka. Kelvin poté vyjádřil respekt a požádal Vaška o vzájemný zápas v profi boxu.

“V první řadě bych chtěl Vaškovi se vší úctou gratulovat k dnešnímu výkonu. Byl to krásný zápas. K jeho výkonu bych řekl, že to bylo skvělé. Je tady u nás jeden z nejlepších postojářů. Je to také mistr ČR v boxu. Rád bych ho tímto chtěl vyzvat,“ spustil trochu nesměle Soquessa. Naštvaný Sivák ale nechtěl o ničem podobném slyšet a reagoval hodně impulzivně ...