Superbon opět ničil, obětí jeho obávaného highkicku se stal Tayfun Ozcan

Superbon opět ničil, obětí jeho obávaného highkicku se stal Tayfun Ozcan

"Nebojím se člověka, který trénoval deset tisíc kopů, ale bojím se člověka, který trénoval jeden kop desettisíckrát," pravil kdysi Bruce Lee a tento citát dokonale sedí na thajského bojovníka Superbona.

Zatímco někteří bojovníci se snaží před zápasy neukazovat videa z tréninků, která by soupeřům mohla napovědět, co mohou v zápase očekávat, Thajec Superbon nijak netají, co je jeho hlavní zbraní, kterou s vyhlášeným trenérem Gaem dennodenně brousí. Kdokoliv proti němu nastupuje, tak moc dobře ví, že si bude muset dávat pozor na jeho brilantní highkick. To se sice snadno řekne, ale hůř udělá. Superbonovu kopu do hlavy koneckonců padl za oběť i brilantní technik Giorgio Petrosyan. 

Tayfun Ozcan měl na Superbona jasnou taktiku. "Musíte ho zatáhnout do boje. To je vaše jediná šance. Ale musíte na to chytře, protože on je strašně mazaný a technický. Když ho necháte hrát jeho hru... To bych ani neuvažoval nad tím přijet do Bangkoku, protože bych věděl, že prohraju. Jediná věc, kterou můžu udělat, je zatáhnout ho do boje. Tohle musíte udělat s každým thajským bojovníkem, protože oni jsou skvělí ve vyhýbání se boji," prohlásil turecký fighter ještě před soubojem ...