Václav Sivák hlásí dalšího soupeře a jde o překvapivé jméno!

Václav Sivák hlásí dalšího soupeře a jde o překvapivé jméno!

Tak nakonec mělo počínání Kelvina Souquessi smysl. Na první dobrou se zdálo, že výzva mladého boxera stekla po egu Václava Siváka bez jakékoliv odezvy. Nyní, když utichly největší vášně, zasedli k jednacímu stolu manažeři obou talentovaných bojovníků a předběžná dohoda o vzájemném duelu je na světě.

Byl to moment, o kterém se po skončení posledního turnaje Heroes Gate mluvilo víc než o samotných sportovních výkonech zúčastněných aktérů. Těsně po závěrečném gongu zápasu Sivák vs. Lengál přišel do ringu Kelvin Souquessa a než stihl cokoliv říct, stal se terčem strčení a políčku ze strany rozjetého Bad Boye. Devatenáctiletý svěřenec Ládi Kutila zachoval klid a dál s úsměvem čekal, až dostane prostor na vyjádření své žádosti.

„Nepřekvapilo mě, že takhle reagoval. Ani jsem nebyl vůbec naštvaný. Tenkrát ani teď. Když jdete do ringu, musíte počítat se vším. Spíš by mě překvapilo, kdyby se zachoval jinak. Já tam nenakráčel nijak agresivně, ani jsem Vaška nezačal ničím provokovat. Provazy jsem podlezl velmi pomalu, stejným způsobem jsem se blížil i k Vaškovi,“ popsal v rozhovoru pro kaocko.cz svoji snahu nevyvolat konflikt. To se ovšem nepodařilo, a když Kelvin přednesl svoji výzvu, schytal od nejmladšího šampiona WAKO PRO pořádnou verbální sprchu vulgarit a odsouzení.

Nyní, pár týdnů po turnaji, dali hlavy dohromady osoby nejpovolanější, a to Ladislav Kutil a Adrian Smrčka. Výsledkem je plán na vzájemný zápas, který bychom mohli dostat v druhé polovině příštího roku. Vše musí být sladěno s plány Vaška i Kelvina. Bad Boy musí během příštího roku obhajovat svůj WAKO PRO titul a Souquessa zase zabojuje o Olympijské hry v náročné kvalifikaci. Po těchto povinnostech by nás tedy neměl minout souboj v boxu na 6×3 minuty ve váze maximálně 67 kilogramů ...