Vémola při shazování procházel peklem. "Tohle je o zdraví a je to víc kulturistika než box," vzkázal Marpo

Vémola při shazování procházel peklem. "Tohle je o zdraví a je to víc kulturistika než box," vzkázal Marpo

84 kg, tolik musejí Marpo a Karlos Vémola dnes navážit. Zatímco limit splnil bez mrknutí oka, druhý musel zatnout zuby a poslední kila vypotit.

Do očekávaného boxerského zápasu mezi Karlosem Vémolou a Marpem zbývají už jen poslední hodiny. Ještě před ním ale bojovníky čekal souboj s váhou. Zatímco jeden neměl žádné problémy a nijak zvlášť se shazováním netrápil, Terminátor podle očekávání procházel peklem. Celý proces sdílel s fanoušky prostřednictvím sociálních sítí a vypadalo to, že si skutečně musel sáhnout na dno. Navlečený v několika vrstvách oblečení běhal po venku, potil se i v sauně. Při tom všem prakticky nemohl pít.

„Pokud vás to zajímá, tak při tom masakru - běh, sauna a deka, jsem urval 5 kilo. Takže zbývá posledních pár kileček, něco uděláme tady (v Pulse fitnessclub), potom se přemístíme do ruské sauny a potom mám ještě celej večer na běh, sauna, vana, takže tentokrát nic nenecháme náhodě a váhu uděláme jako profíci. Oss," informoval Karlos v průběhu a později přidal videa ze sauny ...