Začalo mistrovství světa v thajském boxu. Malina knockoutoval Malajsijce a postupuje, junioři prohráli

Začalo mistrovství světa v thajském boxu. Malina knockoutoval Malajsijce a postupuje, junioři prohráli

Do Bangkoku se sjeli thaiboxeři z celého světa, aby poměřili síly v ringu. Česko už slaví první úspěch a do úvodních bojů se chystají další reprezentanti.

Dnes v thajském Bangkoku začala mistrovství světa v thajském boxu, kde se sjeli bojovníci a bojovnice z 91 států. Česko má na místě 10 reprezentantů, Slovensko jich do boje vysílá 5. Zápasit se bude vyřazovací formou až do 11. prosince. A rozhodně se bude na co dívat, v nejvyšších kategoriích se to totiž jen hemží zvučnými jmény jako Andrei Kulebin či Capitan Petchindee, aktuální šampion ONE Championship. 

Za ČR jako první nastoupil v juniorské kategorii Lukáš Klaška, jemuž los moc nepřál, protože proti němu stál domácí Thajec. "Z mého pohledu dobrý zápas, fyzička i energie byla, jen po několika tvrdých roundkickcích (pozn. kopech na střed těla) jsem byl poprvé počítán, následně mě soupeř strhl na zem, kde jsem dostal koleno do hlavy a rozhodčí zápas ukončil," okomentoval nepříznivý výsledek český bojovník, který si tak domů odveze alespoň zkušenosti a motivaci do dalšího tréninku ...