Chochlíková bojuje v prestižní anketě. Brzy ji také čeká operace, ještě předtím si ale došlápne na přidrzlou Turkyn

Chochlíková bojuje v prestižní anketě. Brzy ji také čeká operace, ještě předtím si ale došlápne na přidrzlou Turkyn

Monika Chochlíková sice působí dojmem, že ji jen tak něco nezastaví, brzy však bude muset trochu zvolnit, aby vyřešila vleklý problém s ramenem.

Nekonečná dřina a píle v přípravě Moniky Chochlíkové nese zasloužené ovoce. Přední slovenská bojovnice už v kickboxu a thajském boxu posbírala snad všechny cenné medaile a poháry, v minulém roce si došla pro zlato na Světových hrách, což vnímá jako svůj největší úspěch. A byť sama přiznává, že už v těchto disciplínách dokázala vše, co si jen mohla přát, láska k bojovým sportům ji rozhodně neopouští.

Loňský úspěch by nyní mohla korunovat v prestižní anketě, která pod záštitou Světových her hledá sportovce roku. “Byla jsem vybrána za thajský box díky zlatu na Světových hrách, jako jediná zastupuju Slovensko,” informovala Chochlíková v příspěvku na Instagramu. Za úspěch pochopitelně považuje už jen samotnou nominaci, v anketě se utká s dalšími 34 sportovci z celého světa, kteří mají většinou mnohem rozvinutější fanouškovskou základnu. Do hlasování se ale můžete zapojit i vy, stačí se řídit pokyny v přiloženém příspěvku ...