Silent Killer se po porodu vrací na scénu, v Olomouci se utká s domácí Pocahontas

Silent Killer se po porodu vrací na scénu, v Olomouci se utká s domácí Pocahontas

Lucie Szabová nelení a krátce po porodu si střihne zápas podle pravidel thajského boxu. V Olomouci ji ale čeká pořádná výzva v podobě domácí Michaely Hlaváčikové, která patří k nejlepším českým thaiboxerkám.

Bylo to velké překvapení, když populární slovenská bojovnice Lucia Szabová začátkem loňského roku na turnaji OKTAGON 31 oznámila, že čeká dítě a proto ji nějakou dobu zápasit neuvidíme. "Verím, že to zvládnem a že sa tu za rok, rok a pol postavím a všetkým ukážem, že na to stále mám," ujistila tehdy fanoušky, že neplánuje žádnou dlouhou mateřskou dovolenou.

Byla by to koneckonců velká škoda. Ostřílené thaiboxerce se přechod do MMA povedl hladce jako málokomu. Stala se největším překvapením čtvrté série reality show Oktagon výzva, kterou vyhrála. Následně se probila až do finále covidového turnaje Oktagon underground, kde prohrála na body s Terezou Bledou, avšak spousta fanoušků viděla vyhrát slovenskou "Silent Killer". Chuť si pak spravila dalšími čtyřmi výhrami a ukázala, že na Slovensku roste velký talent, který by to mohl dotáhnout až do UFC ...