Whyte vyhrál nad neporaženým Franklinem a v březnu jej čeká Anthony Joshua

Whyte vyhrál nad neporaženým Franklinem a v březnu jej čeká Anthony Joshua

Angličan Dillian Whyte v sobotu v boxerském ringu vybodoval Jermaina Franklina a vzal mu jeho neporazitelnost. Američan nicméně podal lepší výkon, než všichni očekávali, a po zápase prohlásil, že byl okraden.

OVO Aréna v londýnském Wembley viděla v sobotu večer galavečer světového boxu, kterému vévodila bitva těžkých vah. Britský bijec Dillian Whyte naposledy v dubnu tohoto roku okusil pověstnou sílu neporažené legendy Tysona Furyho. Oba britští boxeři vyprodali londýnský svatostánek Wembley, v kouzelné atmosféře pak dominoval zápasu „Gipsy King“. Ten senzačním knokautem v šestém kole poslal svého soupeře na podlahu a oznámil odchod do sportovního důchodu. 

Nyní se Whyte postavil americkému boxerovi Jermaine Franklinovi, který do včerejšího večera neokusil hořkost porážky. 29letý rodák z Michiganu je stejně jako jeho soupeř známá KO mašina. Ve svých dosavadních jednadvaceti profesionálních zápasech čtrnáct soupeřů knockoutoval. Přechod do nejvyšších pater vrcholového boxu mu ale nevyšel, i když on sám to vidí jinak.   ...